Rüyada ejderhaya binmek

Rüyada ejderhaya binmek sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, can derdine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada ejderhaya binmek gördüyseniz:

  • Başkalarına bağımlı olmak ya da yeni deneyimler yapmak arasında kalabilirsiniz.

Rüyada ejderhaya binmek borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına delalettir.

Rüyada siyah ejderha görmek önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine rivayet eder.

Rüyada ejderha dövmesi görmek yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada büyük ejderha görmek ekonomik olarak darlığa düşeceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada uçan ejderha görmek hayatının güzelleşeceğine, güzel işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada ejderha yavrusu görmek çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, ekmeksiz kalacağına inanılır.

Rüyada ejderha öldürmek bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına yorulmaktadır.

Rüyada ejderha yumurtası görmek bunun için sıkıntıya düşeceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments