Rüyada düşmanımı görmek

Rüyada düşmanımı görmek maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine, nimetin çoğalacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, kendine olan güvenini kaybedeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada düşmanımı gördüyseniz:

  • Baskı altında dağılmamalı veya konuşmanız gereken yerde susmamalısınız.

Rüyada düşman işgali görmek elini eteğini hayattan çekeceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına delalettir.

Rüyada düşmanını gelinlikle görmek şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, elinde bulunan paranın boşa gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada düşmanının düğününe gitmek stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, zorlukların artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşmanın tarafından vurulmak üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, tövbelerinin allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada düşmanın evini görmek başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına işarettir.

Rüyada düşmanına acımak sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, ferah düzeyinin yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada düşmandan hesap sormak kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine yorulur.

Rüyada düşmanlar görmek malının ve parasının eksilmeyeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mahir

Kan bağım ve çok yakınım olan bir kadın var ve her türlü hainliğini gördüm iftira etmek dahil. Bu gece rüyamda karşımda duruyor hiç konuşmadan ve hareket etmeden şimdiki yaşından daha genç yüzü çok güzel mutluydu

Mahir

Allah razı olsun inşallah

Sadık

Gerçek hayatta miras paylaşımı konusunda bana adeta hiç pay vermek istemeyen ablamla oğlunu gördüm. İkisininde Yüzleri asıktı.hiç konuşmadım.

Sadık

Teşekkür ederim sağolun