Rüyada dondurma yedirmek

Rüyada dondurma yedirmek yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, kazancının artacağına, rızkının genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada dondurma yedirmek gördüyseniz:

  • Hakkınızdaki dedikodular artabilir.

Rüyada başkasının dondurma yediğini görmek problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, yaşamına renk geleceğine delalettir.

Rüyada dondurma yedirdiğini görmek bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına tabir olunur.

Rüyada birinin dondurma yediğini görmek aşkının meyveleri olarak da çocuklarını kucağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına inanılır.

Rüyada dondurma yedirmek aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada dondurma yediğini görmek sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına inanılır.

Rüyada çikolatalı dondurma görmek çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, cesaretinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada biriyle dondurma yemek büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, dertlerinin dermanını bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine delalettir.

Rüyada birine dondurma almak azap çektiğine, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.