Rüyada dondurma yedirdiğini görmek

Rüyada dondurma yedirdiğini görmek hayata küseceğine, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, bununla birlikte ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada dondurma yedirdiğini gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı kullanarak ilginç çözüm veya fikirler geliştirebilirsiniz.

Rüyada başkasının dondurma yediğini görmek hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına yorulur.

Rüyada dondurma yedirdiğini görmek iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dondurma yedirmek işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada dondurma yediğini görmek şansın ve bahtın da açılacağına, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin dondurma yediğini görmek hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine alamet eder.

Rüyada dondurma yapmak işlerini bir türlü toparlayamayacağına, kendisini korumaya alacağına delalet etmektedir.

Rüyada dondurma istemek çok büyük zararlara uğrayacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine yorulur.

Rüyada buzlukta dondurma görmek yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.