Rüyada dondurma sattığını görmek

Rüyada dondurma sattığını görmek sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, kırılacağına, işlerinizin bir süre güzel gideceğine inanılır.

Rüyada dondurma sattığını gördüyseniz:

  • Ani bir adım atmadan önce iyi istişare etmelisiniz.

Rüyada fıstıklı dondurma görmek günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, çok sıhhatli bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada külahta dondurma yemek bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada oruçlu iken dondurma yemek başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına delalet eder.

Rüyada fıstıklı dondurma yemek başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sade dondurma görmek dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada dondurma dağıtmak şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada biriyle dondurma yemek birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, evindeki huzurun bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dolapta dondurma görmek aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments