Rüyada dondurma dökmek

Rüyada dondurma dökmek kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına inanılır.

Rüyada dondurma dökmek gördüyseniz:

  • Evdeki sorunların sizi yavaşlatmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada dondurma dökmek insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, atılan adımların zorluk yaratacağına yorulur.

Rüyada dondurma dağıtıldığını görmek hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına delalet eder.

Rüyada çilekli dondurma almak maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada dondurma külahı görmek sıkıntılarının sona ereceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, sonu hoş olmayacak bir yolculuğa delalettir.

Rüyada kırmızı dondurma görmek ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dondurma koymak tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada buzdolabında dondurma görmek maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına inanılır.

Rüyada rengarenk dondurma yemek amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments