Rüyada doğaüstü güçlere sahip olmak

Rüyada doğaüstü güçlere sahip olmak imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, kötü karakterli bir kadına, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine delalettir.

Rüyada doğaüstü güçlere sahip olmak gördüyseniz:

  • Boşboğazlık etmeyin.

Rüyada doğaüstü güçlere sahip olmak işe zorla gidip geleceğine, geçiminin zorlaşacağına delalettir.

Rüyada doğaüstü güçler görmek söz ve yetki sahibi olacağına, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına tabir olunur.

Rüyada doğaüstü varlık görmek onlardan fayda göreceğine, gücünü ve itibarını geri kazanacağına delalet eder.

Rüyada olağanüstü güçlere sahip olmak yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, malının ve parasının da artacağına inanılır.

Rüyada özel güçlere sahip olmak daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına delalet eder.

Rüyada olağanüstü güce sahip olmak dertlerin uzaklaştırılacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada süper güçlere sahip olmak işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına delalet eder.

Rüyada üstün güçlere sahip olmak yaşanan üzüntülerin son bulacağına, bereketli işler yapacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Senanur

Rüyamda benim ve takimımın süper gucleri vardi. Aynı zamanda düşmanında süper gucleri vardi. Birinci savasi kazandik ama ikinci savasta dusmanlar daha güçlüydü. Ve benim gücüm daha azdi. Saklaniyordum