Rüyada diş görmek

Rüyada diş görmek rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine, çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine, işlerinin günden güne açılacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada diş gördüyseniz:

  • Bazı konular planlandığı ya da önceden üzerinde anlaşma sağlandığı şekilde ilerlemeyebilir.

Rüyada alt dişlerinin döküldüğünü görmek keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına inanılır.

Rüyada diş ve dil görmek çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine delalettir.

Rüyada dişleri dökülmüş birini görmek onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada alt dişlerin döküldüğünü görmek dilediği gibi yaşayacağına, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ön dişleri dökülmek işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına delalet eder.

Rüyada renkli diş görmek kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, spor yapmaya başlanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada takma diş çıktığını görmek borçlarının kapanacağına, kendi kabuğuna çekileceğine işaret eder.

Rüyada tavşan diş görmek gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına inanılır.