Rüyada deniz dalgası altında kalmak

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada deniz dalgası altında kalmak kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, işe zorla gidip geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, koyu sohbetler edeceğine tabir olunur.

Rüyada deniz dalgası altında kalmak gördüyseniz:

  • Yapılması gereken işler esnasında çok fazla eleştirel ya da şikayetçi tavırda olmamakta fayda var.

Rüyada deniz dalgalarının altında kalmak çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına tabir olunur.

Rüyada deniz dalgası altında kalmak arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine rivayet eder.

Rüyada deniz dalgasının altında kalmak verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine ve büyük, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dev dalgaların altında kalmak kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, ferahlık veren sözler duymaya rivayet eder.

Rüyada dalgalar altında kalmak çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada dalga altında kalmak rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada dalganın altında kalmak sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine işarettir.

Rüyada dev dalganın altında kalmak sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.