Rüyada demir köprüden geçmek

Rüyada demir köprüden geçmek rahata ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, rızık eksikliği yaşayacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına, verilen  sözlerin tutulacağına rivayet eder.

Rüyada demir köprüden geçmek gördüyseniz:

  • Anlamadığınız konularda daha fazla bilgiye sahip ya da aklı farklı çalışan kişilerden fikir alabilirsiniz.

Rüyada demir köprüden geçmek hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, attığı adımların boşa gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada demir köprü yapmak kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, moral bozukluğu yaşanacağına yorulur.

Rüyada demir köprü görmek borçlarını ödeyeceğine, yeni mallara sahip olacağına yorulur.

Rüyada demirden köprü görmek tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırık köprüden geçmek insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine yorulur.

Rüyada köprünün üstünden geçmek hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına rivayet eder.

Rüyada deniz üzerinde köprüden geçmek parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine yorulur.

Rüyada çürük köprüden geçmek yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen rüya sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments