Rüyada dayıma sarılmak

Rüyada dayıma sarılmak boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyada dayıma sarılmak gördüyseniz:

  • Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuz ya da eski bir sevgiliniz sizi arayabilir.

Rüyada dayıya sarılmak daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına yorulur.

Rüyada ölmüş dayıya sarılmak işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada dayıma sarılmak kötü halinden eser kalmayacağına, mutlu ve sağlıklı olacağına alamet eder.

Rüyada dayısına sarılmak işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen dayıya sarılmak biraz zaman geçmesi gereken haber, daha çok iş yapacağına rivayet eder.

Rüyada dayısıyla evlenmek çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına rivayet eder.

Rüyada ölen dayısını görmek kötü günlerinden kurtulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dayı eşi görmek rahatının ve konforunun da yerine geleceğine, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments