Rüyada dağları aşmak

Rüyada dağları aşmak sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, parasının her geçen gün artacağına, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, ele geçen kazancın artacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, haneye bereket geleceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, işlerin büyüyeceğine, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağları aşmak gördüyseniz:

  • Söylenenleri ya da size verilen tepkileri dikkate almadan objektifliğinizi korumanız, endi bildiğiniz gibi hareket etmenize olanak tanıyacak bir yol haritası çizmeniz gerekiyor.

Rüyada karlı dağları aşmak moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada dağ aşmak gelirinin artacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada dağı aşmak mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına delalettir.

Rüyada dağları aşmak aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına işarettir.

Rüyada dağ tepe aşmak çok büyük bir sevinç duyulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir engeli aşmak çevresinin güzel insanlarla dolacağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada engel aşmak o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada engeller aşmak sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments