Rüyada çocuğun başında yara görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada çocuğun başında yara görmek çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çocuğun başında yara gördüyseniz:

  • Ani kararlar alabilirsiniz.

Rüyada çocuğun başında yara görmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, elinin bollaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının başında yara görmek kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada birini başından yaralanmak eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine yorulur.

Rüyada başında yara çıktığını görmek sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada başında yaralar olduğunu görmek imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada başından yaralandığını görmek maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, hastalığının düzeleceğine alamet eder.

Rüyada birinin başından yaralandığını görmek eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına inanılır.

Rüyada başında yara olduğunu görmek art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine alamet etmektedir.

One thought on “Rüyada çocuğun başında yara görmek

  1. rüyamda silahlı bir çatışmanın içindeydim o arada 6 yaşındaki oğlumu ablasının kucağında kafasından yaralanmış kan aktığını gördüm doktor doktor diye bağırıyorum

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.