Rüyada çikolatalı şeker yediğini görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada çikolatalı şeker yediğini görmek hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, adeta sinirden küplere bineceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, başarılara yeni başarılar katılacağına, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada çikolatalı şeker yediğini gördüyseniz:

  • Teşebbüs ettiğiniz işlerde sizi bile şaşırtan ani başarılar kazanabilirsiniz.

Rüyada çikolatalı şeker yediğini görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada şeker ve çikolata görmek moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeker çikolata dağıtmak hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çikolata şeker dağıtmak kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine işaret eder.

Rüyada şeker çikolata görmek onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına işarettir.

Rüyada çikolatalı şeker görmek hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine işarettir.

Rüyada çikolata şekeri görmek ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına rivayet eder.

Rüyada çikolata ve şeker görmek hayırlı ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine işarettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.