Rüyada çikolatalı dondurma görmek

Rüyada çikolatalı dondurma görmek çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine, işten yana şansının açık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada çikolatalı dondurma gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda da olumlu gelişmeler var.

Rüyada çikolatalı dondurma yemek dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, kazancınızın artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çikolatalı dondurma görmek bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, maddi kolaylığa ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada çikolata dondurma görmek planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada biriyle dondurma yemek maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyle dondurma yemek manevi olarak ferahlayacağınıza, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına işaret etmektedir.

Rüyada dondurma arabası görmek maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına, kırılan kalbin onarılacağına delalettir.

Rüyada dondurma kesmek hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, sorunların artacağına alamet eder.

Rüyada cevizli dondurma yemek insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments