Rüyada çeşmeden görmek

Rüyada çeşmeden görmek makamının sarsılmayacağına, maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, allah’ın inayetini kazanacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çeşmeden gördüyseniz:

  • Tek yanlı düşünmemeniz gerekiyor.

Rüyada akar çeşmeden su içmek sorunların sürekli artacağına, çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çeşmeden kan aktığını görmek sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada akan çeşmeyi kapatmak para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çeşmeyi kapatamamak büyük bir karar verileceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada çeşmeden acı su içmek sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına tabir olunur.

Rüyada ormanda çeşme görmek hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada köy çeşmesi görmek kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına, duygularının karşılık göreceğine alamet eder.

Rüyada çeşmeden yüzünü yıkamak bir sebeple rüyalarının da günden güne daha karanlık ve kasvetli bir hal alacağına, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments