Rüyada buzlukta dondurma görmek

Rüyada buzlukta dondurma görmek yeni bir hayata merhaba denileceğine, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, iyileşme göstereceğine tabir olunur.

Rüyada buzlukta dondurma gördüyseniz:

  • Angarya sayılabililecek meşguliyetleri hallettikten sonra bazı güzel olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada buzlukta dondurma görmek bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine inanılır.

Rüyada buzlu dondurma görmek maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada tatlı dondurma yemek elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi dondurma görmek variyeti ile herkesi kıskandıracağına, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle dondurma yemek çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına rivayet eder.

Rüyada dondurma ısmarlamak kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine işarettir.

Rüyada külahta dondurma görmek ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına delalet eder.

Rüyada çok dondurma yemek yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments