Rüyada buzlu dondurma görmek

Rüyada buzlu dondurma görmek sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına delalettir.

Rüyada buzlu dondurma gördüyseniz:

  • Herkes sizinle aynı şeyleri istemese de, uzlaşmacı olmanız herkesin mutlu olmasını sağlayacak anlaşma zeminini hazırlayabilir.

Rüyada buzlu dondurma görmek kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, ne yapacağına inanılır.

Rüyada buzlukta dondurma görmek tövbelerinin allah katında karşılık göreceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada rengarenk dondurma görmek yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliyle dondurma yemek çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına işaret eder.

Rüyada cevizli dondurma yemek erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, malın bereketinin artmasına rivayet etmektedir.

Rüyada renkli dondurma yemek edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, eğleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada dondurma satın almak rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada dondurma ikram etmek monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments