Rüyada buzda paten kaymak

Rüyada buzda paten kaymak kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, işlerindeki bereketin kaçacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada buzda paten kaymak gördüyseniz:

  • Yapmanız gereken işler daha da fazlalaşarak hayli zamanınızı alabilirler.

Rüyada buz paten kaymak maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine inanılır.

Rüyada buzda paten kaymak hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada buz pateniyle kaymak bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına yorulur.

Rüyada buz pateni kaymak mutlu bir beraberlik yaşayacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada buz pateni görmek kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına rivayet eder.

Rüyada buz pateni yapmak insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, itibar edineceğine, tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buz pateni yaptığını görmek düzeninin bozulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, çok eğleneceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buz pateni sürmek yaptığı işlerin küçümseneceğine, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına delalet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.