Rüyada boğulurken kurtarmak

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada boğulurken kurtarmak yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine, hayatın düzene gireceğine işarettir.

Rüyada boğulurken kurtarmak gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda diğerlerini sizden daha şanslı buluyor olabilirsiniz.

Rüyada gölde boğulanı kurtarmak sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, karşısına engellerin, başarısızlıkların, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada oğlunu boğulmaktan kurtarmak üzerindeki kötü imajı sileceğine, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada suda boğulan bebeği kurtarmak çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine işarettir.

Rüyada arkadaşını boğulmaktan kurtarmak büyük miktarda kazanç elde edileceğine, hayır işlerinden geri kalmayacağına, insan ya da hayvan demeden, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine delalet eder.

Rüyada denizde boğulan birini kurtarmak rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine delalettir.

Rüyada suda boğulan çocuğu kurtarmak kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına delalet eder.

Rüyada boğulan birini kurtarmak şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada suda boğulan birini kurtardığını görmek ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına işarettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.