Rüyada boğulan bir kişiyi kurtarmak

Rüyada boğulan bir kişiyi kurtarmak iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, mutlu olacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, oldukça uzun bir yolculuğa işarettir.

Rüyada boğulan bir kişiyi kurtarmak gördüyseniz:

  • Bir yolculuk esnasında ya da katılacağınız bir davette, çok ilginç kişilerle tanışmanız mümkündür.

Rüyada suda boğulan kişiyi kurtarmak aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada boğulan bir kişiyi kurtarmak alkış alacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine delalet eder.

Rüyada bir kişiyi boğulmaktan kurtarmak ancak daha sonra ortaya çıkacak ve rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına, her şeyin yenileceğine işarettir.

Rüyada sevdiğini boğulmaktan kurtarmak kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, zahmete düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada annesini boğulmaktan kurtarmak makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine inanılır.

Rüyada birinin boğulmaktan kurtarmak büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, böylece aynı hataları yapmayacağına delalet eder.

Rüyada boğulurken kurtarmak arzuların gerçekleşeceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına delalet eder.

Rüyada erkek çocuğunu boğulmaktan kurtarmak kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.