Rüyada birisine iyilik yapmak

Rüyada birisine iyilik yapmak kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, kırgınlık yaşanacağına, rüyayı gören kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, islam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine, bunun da maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine delalettir.

Rüyada birisine iyilik yapmak gördüyseniz:

  • İşlerinizde detaycı olmalı, en ufak ayrıntıyı kaçırmamalısınız.

Rüyada birisine iyilik yapmak eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, işlerin bir anda yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada birine iyilik yapmak eve huzur dolacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına delalet eder.

Rüyada düşmanına iyilik yapmak maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine tabir olunur.

Rüyada düşmana iyilik yapmak sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada iyileşmiş yara görmek başarılarının katlanacağına, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birini iyileştirmek kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine işarettir.

Rüyada en iyi arkadaşını görmek yol göstereceğine, tecrübelerini aktaracağına, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada düşmanla iyi olmak çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, hiçbir şey yapmak istemez olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
melih

Bir hastanede tedavi görüyormuşum. odasında yatıyordum yanıma annem ve babam ziyarete gelmişler (ikiside vefat etti) bu sırada odaya bir adam geldi 50 yaşlarında elinde 2 tane valiz yada kutu gibi gibi bir şey vardı. ikiside açıktı adam onların ikisini birden taşımaya çalışıyordu. taşıyamaz diye düşündüm adama birini ben getiririm dedim olur en alt kata getir dedi kalktım merdivenleri inerken gördüm ki benim üzerimde pembe eteklik vardı. etekliği çıkarmak için odaya giderken merdivende uya

melih

teşekkür ederim