Rüyada birinin ev boyadığını görmek

Rüyada birinin ev boyadığını görmek her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, yeni bir işe gireceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, zafer elde edeceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, evliyseniz eşle iyi geçime, kısmetlerinin her daim açık olacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin ev boyadığını gördüyseniz:

  • İlham veren fikirleriniz harika sonuçlar ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Rüyada evi yeşile boyadığını görmek işlerinde büyük başarılar kazanacağına, işlerinin açılacağına işaret eder.

Rüyada evi beyaza boyadığını görmek güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine alamet eder.

Rüyada birinin ev boyadığını görmek kendi işinin başına geçeceğine, onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına işaret etmektedir.

Rüyada evde boyacı görmek hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, parasının ve malının da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evi maviye boyadığını görmek olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, rızık eksikliği yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ev boyadığını görmek üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine alamet eder.

Rüyada saç boyamaktan vazgeçmek sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının saç boyadığını görmek atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz murat

Rüyamda eltimin bizim evin odasını açık mor bir renge boyadığını görüyorum her odayı ayrı boyuyormuşuz acaba neye yorumlanır teşekkür ederim