Rüyada birinin dondurma yediğini görmek

Rüyada birinin dondurma yediğini görmek yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, günahlarının affedileceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına, rakiplerin geride bırakılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine işaret eder.

Rüyada birinin dondurma yediğini gördüyseniz:

  • İsteklerinizin karşılığında bazı şeyler vaat edebilirseniz, o zaman söyledikleriniz daha anlamlı olabilir.

Rüyada dondurma yedirdiğini görmek her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının dondurma yediğini görmek mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına inanılır.

Rüyada dondurma yedirmek büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada birinin dondurma yediğini görmek işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada dondurma yediğini görmek saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dondurma paylaşmak kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada vişneli dondurma görmek işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bademli dondurma yemek bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yesildusunak@gmail.com

Merhaba,
Ben Rüyamda ne zamandır ailecek sağlık problemleri yaşayan yakın akrabamın tüm ailesiyle beraber dondurma yediğini gördüm. Annesi çok rahatsız şu sıralar ve kendisi de gece gündüz annesi ile ilgilenmekte. Kadın akrabamı, annesini, eşini ve oğlunu beraber dondurma yerken ve çok mutluyken gördüm. Üstelik hiç aklımda onlar yokken..
Nedir bunun tabiri?