Rüyada birinin beddua ettiğini görmek

Rüyada birinin beddua ettiğini görmek iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, insanlar tarafından sevileceğine ve çok güzel günler yaşayacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, işlerin kara geçeceğine, aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına işarettir.

Rüyada birinin beddua ettiğini gördüyseniz:

  • Ya da bazı ödemeler, krediler veya vergiler türünde konular sizi sıkıştırabilir.

Rüyada birinin beddua ettiğini görmek her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, isabetli adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada beddua ettiğini görmek işlerinde berekete kavuşacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine rivayet eder.

Rüyada birine beddua ettiğini görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine inanılır.

Rüyada annesinin beddua ettiğini görmek insanların yolunu aydınlatacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine delalet eder.

Rüyada kocasına beddua ettiğini görmek çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye beddua etmek işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada beddua duymak işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinden beddua almak keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Seda ercan

rüyamda òlmus babaannemi diğer çocuğuna beddua ediyor,o da neden beddua ediyorsun diyor.evin içinde yerlere buğday yayılmıştı.