Rüyada bir ünlünün evine gitmek

Rüyada bir ünlünün evine gitmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, bir süre daha sıkıntı çekeceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, engellerin ortadan kalkacağına, hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada bir ünlünün evine gitmek gördüyseniz:

  • Her istediğinizi yapma konusunda ciddi bir istek hissedebilirsiniz.

Rüyada ünlü birinin evine gitmek eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine inanılır.

Rüyada bir ünlünün evine gitmek yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, bu kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, bu sayede kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ünlü biriyle tatile gitmek kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına delalettir.

Rüyada bir ünlünün konserine gitmek bolluk ve bereketin artacağına, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada ünlü birinin düğününe gitmek insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına, üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ünlü birinin konserine gitmek mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada ünlü birinin evinde olmak sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, eline geçen paraları tutamayacağına alamet eder.

Rüyada ünlü birinin evini temizlemek yeni fırsatlar sunulacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments