Rüyada bir baba görmek

Rüyada bir baba görmek sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine, hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine işaret eder.

Rüyada bir baba gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda size yardımcı olailecek bir kişi her şeyi bir araya getirebilme yeteneğiniz nedeniyle size bazı teklifler getirebilir.

Rüyada anne babayı hasta görmek ortak bir noktada bulaşamayacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada babadan saat almak hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine inanılır.

Rüyada babanın öldüğünü görüp ağlamak ekmek ve dünya malı alacağına, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına yorulur.

Rüyada babaya hediye almak hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü anne baba görmek büyük bir makama geleceğine, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babaya sarılmak ve ağlamak cebinden parasının eksilmeyeceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada babadan para aldığını görmek elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş baba için ağlamak parasız ve ekmeksiz kalacağına, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada bir baba görmek

  1. Rüyamda babamı banyoda gördüm arkasından fakat baygınlık geçirdiğini fark edip koşuyorum etrafa seslenip odaya taşıyorum fakat altımda iç çamaşırı vardı babamdan çekinmiyordum hayır olsun

    • Selam ve Muhabbetle,
      Görülen rüya hayırlara, ferahlığa ve sonuçlara delalettir. Rüya alimlerine göre hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine; ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına; iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.