Rüyada bilekliğin koptuğunu görmek

Rüyada bilekliğin koptuğunu görmek heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bilekliğin koptuğunu gördüyseniz:

  • Ailevi ilişkilerinize gereken ilgiyi göstermeniz gerekiyor.

Rüyada sarı bileklik görmek eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına tabir olunur.

Rüyada bileklik düşürmek çok rahat bir döneme gireceğine, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada kolunda bileklik görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz bileklik takmak sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada küpe ve bileklik görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde allah’ın izni ile kurtulacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, kendisine bu süreç içinde maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine inanılır.

Rüyada gümüş bileklik almak kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine işarettir.

Rüyada gümüş bileklik çalmak yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, rahat geçinerek yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada birinden bileklik hediye almak dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine tabir olunur.

One thought on “Rüyada bilekliğin koptuğunu görmek

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.