Rüyada beyaz karga görmek

Rüyada beyaz karga görmek yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, yorgun ve gergin günler geçireceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz karga gördüyseniz:

  • Bazı konularda gereğinden fazla ısrarcı oluyor ya da inat ediyor olabilirsiniz.

Rüyada siyah beyaz karga görmek hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz karga görmek çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, saygınlık göreceğine delalettir.

Rüyada karga kurtarmak çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına yorulur.

Rüyada büyük karga görmek sorunlarını çözebileceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada karga saldırısı görmek yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada karga tüyü görmek planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, hayırlı bir yola girileceğine işarettir.

Rüyada karga ölüsü görmek planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, çok iyi kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada karga sesi görmek mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına, küçük ise kazancınızın daha az olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments