Rüyada beyaz güvercin görmek

Rüyada beyaz güvercin görmek ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, yanlış işlere girileceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, dertlerin bölüşüleceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına işaret eder.

Rüyada beyaz güvercin gördüyseniz:

  • Harekete geçmeden önce planlarınızdan bahsetmenizde fayda var.

Rüyada mavi beyaz güvercin görmek yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına yorulur.

Rüyada ölü beyaz güvercin görmek haneye bolluk ve bereket geleceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yavru beyaz güvercin görmek müjdeli bir haber alarak sevineceğine, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz güvercin beslemek üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, allah’ın sevgili kullarından olduğuna delalet eder.

Rüyada kırmızı ve beyaz güvercin görmek yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına, maddi güç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada evde beyaz güvercin görmek içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz ve siyah güvercin görmek kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz güvercin sürüsü görmek mallarının ve parasının çoğalacağına, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.