Rüyada başkasının tırnağını uzun görmek

Rüyada başkasının tırnağını uzun görmek bulunan mevkinin kaybedileceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, yardımının olacağına, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının tırnağını uzun gördüyseniz:

  • Belki, sizden daha zor durumda olan birisine yardım etmeniz, içinizdeki insani yanları hatırlamanız için iyi bir başlangıç teşkil edebilir.

Rüyada uzun tırnaklı erkek görmek zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine, yeni işlere girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayak tırnağı uzun görmek özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzun tırnaklı bebek görmek kısmetlerin artacağına, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine delalettir.

Rüyada el tırnağını uzun görmek her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun tırnak kesmek attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına delalet eder.

Rüyada uzun tırnak görmek amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada ayak tırnaklarını uzun görmek güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına yorulur.

Rüyada uzun tırnaklı kadın görmek kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melda

Ben bayanım.Ruyamdada başka bir bayanın uzun ve ojeli ayak tırnakları vardı.Bende ona hiç hoş olmadığını ve keserse daha iyi olacağını söyledim.Oda makasla kestiBirazda tavırlıydı.Bu rüyadan ne anlamaliyim.

Dilshoda

Rüyamda bir kız vardı. Ama adam değil üç harfli ye benziyordu. Tırnakları uzunluğunu benim bacaklarımı tırnaklarıyla sıktığını hissedince anladım. Çok canım acıyordu. Sonra bir erkekde vardı.Erkek o kıza bana zarar vermemesi gerektiğini söyledi. Sonra o kız ayağımı bıraktı ve neden ona dokunamam diye erkeğe baktı. Çünkü ona zarar vermeye gücün yetmez. Onu koruyanlar var diyordu. Sonra korkup uyandım. Uyandığımda gece 3:30 lardi.