Rüyada başkasının takma dişini takmak

Rüyada başkasının takma dişini takmak ticaretinin açılacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının allah’ın izni ile yapılacağına, mal mülk sahibi olunacağına, maddi zararın büyük olacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, saygınlığının artacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının takma dişini takmak gördüyseniz:

  • Şansınızı zorlamayın.

Rüyada başkasının takma dişini takmak aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, neşeleneceğine işaret eder.

Rüyada takma dişi görmek birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, sağlık sorunları yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada takma dişi kırılmak kazançlı çıkacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine yorulur.

Rüyada takma dişin çıktığını görmek işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, sıkıntıların sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada takma dişi çıkmak aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada takma dişini kaybetmek hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına yorulur.

Rüyada ölünün takma dişini görmek eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, bu işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine delalettir.

Rüyada takma dişi çıkarmak elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fazi

Rüyamda yeni ev alan bir erkek takma olan dişime dokunarak sahada yerine oturttu