Rüyada başkasının dükkanını görmek

Rüyada başkasının dükkanını görmek küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, yorgunluktan ve uzun zamandan beri aynı işi yapmaktan ötürü çok sıkıntılı olacağı, bu yüzden dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, makamını kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının dükkanını gördüyseniz:

  • Fazla talepkar görünmemeye çalışmanızda fayda var.

Rüyada dükkanda kalabalık görmek hedeflerini tutturacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada dükkanda olmak refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına işarettir.

Rüyada halı dükkanı görmek endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada dükkan bakmak kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada dükkan sahibi olduğunu görmek üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına işaret eder.

Rüyada karanlık dükkan görmek işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, sevdiği kişilerle arasının açılacağına tabir olunur.

Rüyada gümüş dükkanı görmek elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada berber dükkanı açmak manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dudu Ersoy

Ruyamda dükkanımın başkası açmış içkısmından kendi dükkanına yol açmış