Rüyada başkasının dişinin kırıldığını görmek

Rüyada başkasının dişinin kırıldığını görmek bunun rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, çareye ve çözüme ulaşacağına delalettir.

Rüyada başkasının dişinin kırıldığını gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada dişinin kırılıp kanadığını görmek umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine tabir olunur.

Rüyada ön dişin kırılması görmek eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına inanılır.

Rüyada dişinin kırıldığını hissetmek her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada dişin yarısının kırıldığını görmek iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına işaret eder.

Rüyada bir dişinin kırıldığını görmek hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine inanılır.

Rüyada çürük dişinin kırıldığını görmek sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada dişini kırıldığını görmek arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, yıpranacağına, strese gireceğine delalettir.

Rüyada köpek dişi kırıldığını görmek güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, işlerin bozulacağına rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Leyla

Rüyamda bir tanıdığım bir adamın üst ön dişinin yarısı kırılmışti