Rüyada başkasının bebeğini kucağına almak

Rüyada başkasının bebeğini kucağına almak kısmetlerini de göremeyeceğine, ün salacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, endişelerini silip atacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, üzüleceğine ve pişman olacağına delalet eder.

Rüyada başkasının bebeğini kucağına almak gördüyseniz:

  • Aceleye getirmek hiç kimsenin yararına olmayabilir.

Rüyada kucağında bebek tutmak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine işaret eder.

Rüyada ölünün kucağında bebek görmek kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine alamet eder.

Rüyada yeni doğmuş erkek bebeği kucağına almak çok büyük zorluklar atlatacağına,  daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına rivayet eder.

Rüyada kucağına bebek vermek yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin kucağında bebek görmek özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kucağında bebek olmak durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kızının kucağında bebek görmek bir sınavdan geçileceğine, üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kucağında güzel bebek görmek esenliğe kavuşacağına, hafifleyeceğine, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada başkasının bebeğini kucağına almak

  1. Sınıf gibi bı yerdeyim ve kötü olduğunu düşündüğüm biri küçük bı çocuğun hakkını yiyecek,o çocuğu korumak istiyorum ama bu sırada yanlışlikla ayağına sırayı carptiriyorum çok üzülüyorum hemen alıp bı yere götürmek istiyorum ama götürürken kucağımda bebeğe dönüşüyor çocuk ağlıyor ağlıyor revir arıyorum ama tam reviri bulmuşken susuyor çok tatlı uyuyor yine de revirdekilere göstermek istiyorum ama kimse oralı bile olmuyor ben de duruma üzülerek geldiğimiz yere geri dönüyorum

    • Selam ve Muhabbetle,
      Görülen rüya güzelliğe, huzura ve verimliliğe yorulur. Rüya alimlerine göre atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına; hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına; rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.