Rüyada başkasının başında yara görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada başkasının başında yara görmek hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına, rahatın ve konforun yerine geleceğine, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada başkasının başında yara gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda süregelen bir ilişkiniz varsa, o kişi sizden biraz daha romantizm bekliyor.

Rüyada başkasının başında yara görmek gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada başında yaralar olduğunu görmek maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına yorulur.

Rüyada baş parmakta yara görmek yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine inanılır.

Rüyada birini başından yaralanmak ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına işaret eder.

Rüyada başında yara olduğunu görmek üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada birinin başından yaralandığını görmek hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına işarettir.

Rüyada çocuğun başında yara görmek kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, arkadaşlarla aranın bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başından yaralandığını görmek dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.