Rüyada başkasına abdest aldırmak

Rüyada başkasına abdest aldırmak önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, aile hayatı ile ilgili çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibinin evlilik yolunda ilerleyeceğine, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, sorunların biteceğine, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, bir sebeple aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasına abdest aldırmak gördüyseniz:

  • Detaylar asıl görmeniz gerekenleri kaçırmanıza neden oluyor.

Rüyada ölü birine abdest aldırmak sevdikleri ile bir araya geleceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine yorulur.

Rüyada ölüye abdest aldırmak uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasına abdest aldırmak atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada çocuğuna abdest aldırmak sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada başka birine abdest aldırmak uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine işarettir.

Rüyada birine abdest aldırmak bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birine abdest aldırmak kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birine gusül abdesti aldırmak göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments