Rüyada başka birinin içki içtiğini görmek

Rüyada başka birinin içki içtiğini görmek ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine ve hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada başka birinin içki içtiğini gördüyseniz:

  • Fazla düşünürseniz fırsatları kaçırırsınız.

Rüyada başkalarının içki içtiğini görmek muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada başka birinin içki içtiğini görmek sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada kendini içki içerken görmek bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada ölen birinin içki içtiğini görmek kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, işlerin ve kazancın bir anda artacağına delalettir.

Rüyada birini içki içtiğini görmek akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına alamet eder.

Rüyada yakın birinin içki içtiğini görmek sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada içki içen erkek görmek dostlardan zarar görüleceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, büyük başarılar kazanılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine işarettir.

Rüyada içki içmeyi reddetmek zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Taci

Komşu oğlu benim sokak kapısı önünde rakı içmesi ne anlama gelir merak ettim