Rüyada babasının ata bindiğini görmek

Rüyada babasının ata bindiğini görmek gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, sorunların artacağına, ibadete ağırlık verileceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada babasının ata bindiğini gördüyseniz:

  • İştahınız açılabilir, yediklerinize dikkat etmenizde fayda var.

Rüyada babasının ata bindiğini görmek iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, dertlerin biteceğine, o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin de içinin ferahlayacağına işaret eder.

Rüyada ölü birinin ata bindiğini görmek büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada birinin beyaz ata bindiğini görmek ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine, hayatını yoluna sokacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah ata bindiğini görmek dürüst bir şekilde yaşayacağına, farklı kişilerle tanışacağına, yeni yerler göreceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinle ata bindiğini görmek başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyada kardeşinin ata bindiğini görmek kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada gelinin ata bindiğini görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğrayacağına, o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada oğlunun ata bindiğini görmek çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, daha fazla başarı kazanılacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Ruyamda rahmetli babamla bembeyaz ata binip merdivenlerden çıkıyoruz o kadar ferah o kadar güzelki sonrada aşağı iniyoruz.ikimizin atlarında bembeyaz