Rüyada babaannenin dirildiğini görmek

Rüyada babaannenin dirildiğini görmek hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına, yeni bir eve sahip olunacağına, allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına, onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına delalet eder.

Rüyada babaannenin dirildiğini gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilere sizden tam olarak ne beklediklerini sormanız gerekiyor olabilir.

Rüyada ölen babaannenin dirildiğini görmek büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, hastalıklarının son bulacağına inanılır.

Rüyada babaannenin dirildiğini görmek iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada babaannesinin dirildiğini görmek hayatında yeni bir döneme başlayacağına, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına işarettir.

Rüyada babaanne elini öpmek daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına, kötü, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada babaanne ve hala görmek sevdiği insanların olacağına, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada babaanneyi görmek şansın açılacağına, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına delalettir.

Rüyada ölen babaannemi görmek kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kazancının çok daha fazla olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babaannenin elini öpmek el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada babaannenin dirildiğini görmek

  1. Rüyamda ölmüş babaannemi gördüm biz ekmek yapmaya gittik annemle kardeşim ve babaannem evde kalmışlardı akşam eve geldiğimizde babaannem yoktu kardeşime sorduk bilmiyorum dedi fakat heryere Baltık bulamadık aradan 2gün 3 gün derken 5 gün kadar geçti ve ben kardeşimden şüphe edip ona sordum yine en son seneydi nasıl görmezsin diye neyse biraz hırpaladım sonra itiraf etti ben öldürdüm diye babaanbemi hayvanların otunu verdiğimiz merek dediğimiz yer var oraya saklamıştı sonra kardeşim diğer kardeşim ve ben babaannemi çıkardık ve tam o esnada polis ve jandarma geldi içeri girdiler aslında babaannem ölüydğ fakat nasıl olduysa dirildi ve biz çok şaşırıp aynı zaman da çok sevinmiştik babaanneme sordum 6 gün nasıl aç susuz yaşadın burda diye fakat çok halsizdi fakat yaşıyordu hem korkup hem çok sevinmiştim ama uyandım ki rüya rahmetli babannem dua mı istiyo acaba ne yapmalıyım

    • Selam ve Muhabbetle,
      Rüyanız hayallere, kararlara ve ilişkiye delalettir. Rüya yorumuna göre istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına; yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına; gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.