Rüyada aynı kişiden iki tane görmek

Rüyada aynı kişiden iki tane görmek sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, bu özellikleri yüzünden etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağına ve kötüleneceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına, büyük başarılar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada aynı kişiden iki tane gördüyseniz:

  • Bazı anlaşmaların arkasından gitmeniz durumunda ilerleme şansını da bulabilirsiniz.

Rüyada aynı kişiden iki tane görmek kafasındaki her soruya cevap bulacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine delalet eder.

Rüyada aynı insandan iki tane görmek kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Rüyada hep aynı kişiyi görmek girilen işlerde şansın yüksek olacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına tabir olunur.

Rüyada iki kere aynı kişiyi görmek kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına rivayet eder.

Rüyada aynı kişiyle evlenmek huzursuzlukların son bulacağına, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, bu projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada ölen kişiyle aynı yatakta yatmak ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada aynı kişi görmek böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, bazı kimselere karşı güven kaybı yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada aynı kişiyi sürekli görmek atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, hayatının düzene gireceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
betül

Merhaba, Rüyamda annemi 2 tane yanyana görüyordum korkuyordum hatta babama diyorum ki baba hangisi gerçek annem diğeri üç harfliymiş onu anlamaya çalışıyorum sonra ikisinin yüzüne de defalarda felak nas ayetel kürsi okuyorum . bu rüyayı bırkaç kesz gördüm benzer şekilde rica etsem yorumlar mısınız

Tugba

Rüyamda annemden iki tane vardı.Biri hayalet olan ve sadece benim gördüğüm bir diğeri ise gerçek annemdi.Hayalet olan annemi hep gerçek annemin olduğu yerlerde görüyordum ve anneme göstermeye çalıştığımda yok oluyordu.Delirdiğimi düşünüp uyandım.Lütfen rüyamın yorumuna bakar mısınız?

Tugba

Çok teşekkür ederim sağolun

A.D.

Rüyamda eski sevgilimi 2 farklı kişi olarak gördüm. (Hala konuşuyor ve birbirimize hep destek oluyoruz.) İlk gördüğüm kişi soğuk ama benden gözlerini ayırmıyordu. Onun göz hapsindeydim ama bana yaklaşmayı tercih etmiyordu. İkinci gördüğüm ise koşarak yanıma geldi beni sarıp sarmaladı, resmen çifte kumrulardık. İkincisi ile yürürken birincisi de karşımızdan geldi ve sadece birbirirmize başımızı eğip geçtik. Sanki ikinci onunla oluşumla mutlu gibiydi ve gülümseyerek bizi izliyordu.

A.D.

Oo, yardımınız ve yorumunuz için teşekkür ederim.

belirtmek istemeyen

rüyamda öğrencimi gördüm 2 taneydi ayırt etmekte zorlanıyordum

Fırat

Selamin aleyküm rüyamda sevgili olduğum ama beni sevmeyen kızı gördüm. Aynı kızdı ama 2 taneydi sağ tarafimdaki sola gore daha guzeldi ikiside birbirinden beni kiskaniyordu bunun anlamini soylerseniz cok sevinirim simdiden tesekkur ederim

muhsine

ruyamda ayni kisiyi iki tane gordum biri olu biri saģ