Rüyada aydınlıktan karanlığa girmek

Rüyada aydınlıktan karanlığa girmek çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, merdiven atlayacağına, isteklerini yerine geleceğine, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine alamet eder.

Rüyada aydınlıktan karanlığa girmek gördüyseniz:

  • Mesaj vermek, ön plana çıkmak, belli işleri başlatmak veya tamamlamak ya da iletişim ağınızı geliştirmek için doğru zamandasınız.

Rüyada aydınlıktan karanlığa girmek iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada karanlıktan aydınlığa çıkmak elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, kişinin geri planda kalacağına yorulur.

Rüyada karanlık yoldan aydınlık yola çıkmak kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına işarettir.

Rüyada karanlıktan aydınlığa yürümek çok zor bir yoldan geçeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına alamet eder.

Rüyada karanlıktan aydınlığa koşmak kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada aydınlıktan karanlığa geçmek çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, sorunlarını bu sayede bitireceğine işaret eder.

Rüyada karanlık ve aydınlık görmek yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına rivayet eder.

Rüyada nur aydınlık görmek dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.