Rüyada ayakkabının tekini aramak

Rüyada ayakkabının tekini aramak hayatının daha kolay olacağına, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, konfor ve lüks içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayakkabının tekini aramak gördüyseniz:

  • Bazı kıskanç kişiler sizi engelleyebilir.

Rüyada ayakkabının tekini aramak kötü günlerin arkada kalacağına, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayakkabı tekini aramak elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına inanılır.

Rüyada terliğin tekini aramak büyük bir zenginliğe sahip olacağına, yollarını ayıracağına alamet eder.

Rüyada ayakkabının tekini bulamamak işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada ayakkabı tekini kaybetmek rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayakkabı tekini giymek çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine işarettir.

Rüyada ayakkabının tekinin kaybolduğunu görmek kısmetinin de açılacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada ayakkabının tekini çıkarmak planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Limonciceği

Mrblar, rüyamda birsürü yeni birbirinden güzel çok hoş renkleri olan bayan ayakkabıları gördüm fakat beğenip ayağıma denediğim hangi ayakkabı olursa teki olmuyodu, bende teki olan ayakkabılara yönelip denedim de onları da içimden denemek istemiyodum gönlüm tekini bi türlü bulamadığım ayakkabılar da kalıyodu. Bu rüyamın tam olarak manası nedir acaba

Fatmanur

Merhabalar rüyamda sınıftaydım erkek öğretmenim vardı beni her konuda savunuyordu bana sarılıyordu falan en son ders bittigi zaman eve gidiyordum yedek ayakkabılarım vardı ayagimdakileri çıkarıp yedekleri giyicektim arkamdan öğretmenim geldi bana bağırdı neden defterini sınıfta bırakıyorsun Halbuki ben bilerek bırakmamıştır unutmuştum tam o sırada da çıkardığım ayakkabının tekini bir kaç tane tanımadığım öğrenciler ayaklarıyla bilerek saklıyorlar di sonra arkalarından gidiyordum ayakkabı kaybolmuştu başka ayakkabılar vardı yerlerde benim yanımda olan yedek ayakkabıda çok güzeldi ama giydiğim zaman biraz ayağımı sıkıyordu

Deniz

Rüyamda bir yere giriş yapıyorduk ve o yerin girişinde bir sürü ayakkabı vardı ben de ayakkabımı oraya bırakıyordum. Ama daha sonra arkadaşlarımın ve erkek arkadaşımın o yerden çıktığını görüp ben de çıkmak istiyordum ama bir türlü ayakkabımı bulamıyordum sadece tekini giyebiliyordum. Diğer tekini bir türlü bulamıyordum. Arkadaşlarımın ve erkek arkadaşımın bana yardım etmesini istiyordum ama beni duymuyorlardı sonra uyandım. Anlamı ne olabilir?

Deniz

Teşekkür ederim