Rüyada atla merdiven çıkmak

Rüyada atla merdiven çıkmak kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, büyük işlere imza atacağına, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada atla merdiven çıkmak gördüyseniz:

  • Yeni şeyler deneyebilir veya kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada atla merdiven çıkmak çok resmi görevlerde bulunacağına, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada geniş merdivenden çıkmak emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye işaret eder.

Rüyada dik bir merdiven çıkmak hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada dar merdivene çıkmak yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada merdiven yukarı çıkmak hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine delalet eder.

Rüyada apartman merdiveninden çıkmak bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada okul merdiveni çıkmak birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, umutların, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına inanılır.

Rüyada dik merdivene çıkmak aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada atla merdiven çıkmak

  1. Selam rüyamda yeşil bir atın üzerinde uzun ve geniş bir merdivenden iniyodum yolun ortasında büyük bir bıçak vardı kendimi denizin içinde hissettim bir kaç merdiven inince uyandım yorumunuzu bekliyorum teşekkürler

    • Selam ve Muhabbetle,
      Bu rüya desteğe, insana ve telafiye tabir olunur. Rüya alimlerine göre bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda işinin ehli bir kimseden destek alınacağına; engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine; yapılan hataların yakında telafi edileceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.