Rüyada aşık olduğu kişiye sarılmak

Rüyada aşık olduğu kişiye sarılmak el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aşık olduğu kişiye sarılmak gördüyseniz:

  • Aşırı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz, bazı kimseler işlerinizi baltalamaya çalışabilirler.

Rüyada aşık olduğu kişiye sarılmak sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına işarettir.

Rüyada aşık olunan kişiye sarılmak hakkında iyi yorumlar yapılacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına yorulmaktadır.

Rüyada aşık olduğun kişiye sarılmak rüya sahibinin pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına işarettir.

Rüyada aşık olduğun kişiye sarıldığını görmek giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına delalettir.

Rüyada aşık olduğun kişiden çıkma teklifi almak kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına rivayet eder.

Rüyada aşık olunan kişiden çıkma teklifi almak kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine inanılır.

Rüyada aşık olunan kişiyi öpmek zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada aşık olduğun kişi görmek anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, bereketli işler yapacağına alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments