Rüyada aşık olduğu kişinin elini tutmak

Rüyada aşık olduğu kişinin elini tutmak hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, yetki ve söz sahibi olacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, çözüm yolları bulamayacağına, işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, en karanlık zamanında elinden tutacağına, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada aşık olduğu kişinin elini tutmak gördüyseniz:

  • Çevreniz, planlarınızı hoş karşılamayabilir.

Rüyada aşık olduğu kişinin elini tutmak kendisine uğur getireceğine, özellikle islamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine rivayet eder.

Rüyada aşık olduğun kişinin elini tutmak zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine alamet etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kızın elini tutmak sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğun kişinin elini tuttuğunu görmek çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına, ortamın bir hayli gerileceğine tabir olunur.

Rüyada aşık olduğun kişiyle el ele tutuşmak borçların kısa zamanda ödeneceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada aşık olduğu kişiyle el ele tutuşmak gönülsüzce bir yere gideceğinize, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin kişinin elini tutmak geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada küs olduğun kişinin elini tutmak bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments