Rüyada arabanın altında kaldığını görmek

Rüyada arabanın altında kaldığını görmek yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, canının kıymetini bileceğine ve mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, keyifleneceğine ve afiyette olacağına, çok önemli noktalara geleceğine, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına delalet eder.

Rüyada arabanın altında kaldığını gördüyseniz:

  • Alışveriş yapmayı düşünüyorsanız biraz ihtiyatlı davranmanızda fayda vardır.

Rüyada birinin arabanın altında kaldığını görmek güzel ve mutlu günler görüleceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına tabir olunur.

Rüyada arabanın altında kaldığını görmek maneviyata yöneleceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına alamet eder.

Rüyada arabanın altında kalmak kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, kazancın artmasına işarettir.

Rüyada arabanın altında kalan birini görmek evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada arabanın altından geçmek bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına yorulur.

Rüyada arabanın altında ezilen birini görmek yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına, erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına tabir olunur.

Rüyada arabanın altında ezilmek kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine işaret eder.

Rüyada bir şeyin altında kalmak yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
AyşeSolak

Ruya da hala oğlu rahmetiyle yolda gelirken hasta diye elinden tutup yürürken aniden TIR çıkıp ikimizde çarptı kaldık altındaacaba öldük mü derken uyandım