Rüyada alyans takmak

Rüyada alyans takmak hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada alyans takmak gördüyseniz:

  • İşinizi ilgilendiren değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada siyah alyans takmak yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına, bilakis malının çoğalacağına alamet eder.

Rüyada beyaz altın alyans takmak bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, hayata küsecek duruma geleceğine yorulur.

Rüyada alyans takmak nişanlanmak ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına yorulur.

Rüyada başkasının alyansını takmak zarar etme riskini en aza indireceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada alyans ve tektaş takmak kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada çift alyans takmak büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına işarettir.

Rüyada parmağa alyans takmak işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, evinde ve işinde yardımcıları olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birden fazla alyans takmak yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, zenginlik kazanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada alyans takmak

  1. Rüyamda alyans takip birini kiskandirmaya çalışıyordum ve o alyansa eski lise halim ile mescidde namaz kılmaya gidiyordum anlamı nedir

    • Selam ve Muhabbetle,
      Bu rüya sevince, mala ve düzene rivayet eder. Rüya alimlerine göre verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına; malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine; hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine işaret eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.