Rüyada akvaryumda balık yavrusu görmek

Rüyada akvaryumda balık yavrusu görmek moralinin bozulacağına, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, kalben çok rahat edileceğine, canının kıymetini bileceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına işarettir.

Rüyada akvaryumda balık yavrusu gördüyseniz:

  • Kafanızda yararlı fikirler olabilir.

Rüyada akvaryum yavru balık görmek kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine işaret eder.

Rüyada akvaryumda yavru balıklar görmek ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada akvaryumda balık yavrusu görmek ekmeğinin azalacağına, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kazancının epey düşeceğine rivayet eder.

Rüyada akvaryumda yavru balık görmek kendisine ev alacağına, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına alamet eder.

Rüyada akvaryumdaki balıkların öldüğünü görmek sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine yorulur.

Rüyada akvaryumda japon balığı görmek uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına tabir olunur.

Rüyada akvaryumdan çıkan balık görmek üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada akvaryumda turuncu balık görmek yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halil

Rüyamda akrabam çiftlik açmış bana arabasını veriyor oraya gitte ölçüleri kontrol et diyordu bende tamam diyorum babam çok lüx bir araba almış onla giderken çingene gibi insanlar saldırıyor bana arabayı falan bozuyorlar kapı açılıyor kucağıma siyah bi yavru köpek geliyor korkuyorum onu da kovuyorum falan tam 3 kere geldi 3.de sahibi vardı bir kızdı

Meryem

Selam aleyküm. Rüyamda akvaryumda bir sürü ölü yavru balıkları görüyorum akvaryum boş susuz. İçinde beyaz bı yavru balık yaşıyor. Sonra digerleride yaşar canlanır diye umut ederek akvaryum suyunu temizleyip yeniden su dolduruyorum bı bakmışım tüm balıklar canlanivermis sonra onlara yemek veriyorum mutluluktan.

Meryem

Çok teşekkürler ☺️

Halil çam

Rüyamda birsürü akvaryum vardı ve heryer yavru balıktı çekmeceyi açıyordum yavru balık heryer balıktı odadaki çok teleşlı şekilde kurtarmaya çalışıyordum balıkları düzene koymaya çalışıyordum sonra düşünüp sakince düzene soktuğumu düşündüm

Halil çam

Hayırlısı olsun

Nazlı

Ruyamda akvaryumda bir sürü balık yavrusu vardi renli japon anne balik hasta gibiydi öldü snadim yasiyordu sonra fark ettim yavru balik annein gozunden karnindan baliklari cikartiyordu anne baligi elime aldim duzelmisti rengi turuncuydu elimle sivazladim yavculari cikarttim