Rüyada ahşap köprü görmek

Rüyada ahşap köprü görmek sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına, işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, acı tecrübeler edineceğine, geniş bir rızka kavuşacağına, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine delalet eder.

Rüyada ahşap köprü gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz sizi seven kimselere yabancılaşmanız, onları görmeye bile tahammül edememeniz olasıdır.

Rüyada ahşap köprüden geçmek yenileneceğine ve can bulacağına, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına delalettir.

Rüyada ahşap köprü görmek bir sebeple çok zarar göreceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Rüyada yeni ahşap ev görmek kolay kolay pes etmeyeceğine, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına işarettir.

Rüyada ahşap merdivenden çıkmak mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ahşap yapı görmek zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ahşap ev görmek kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ahşap ayna görmek sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüyada ahşap balkon görmek çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments